למה חשוב לעבוד עם גוגל אנליטיקס

גוגל אנליטיקס

על מנת שהאתר שלך יצליח, חיוני להשתמש בכלי ניתוח מקיף כמו גוגל אנליטיקס. ניתוח התנועה של האתר שלך יכול לעזור לך להבין כיצד הקהל שלך מקיים אינטראקציה עם התוכן שלך, ואפילו יכול לאפשר לך לחזות את ביצועי האתר שלך לאורך זמן. ממשק גוגל אנליטיקס מלא בנתונים שימושיים ובתובנות חשובות. עם זאת, במבט ראשון, מספר הטבלאות והתרשימים עשוי להיראות מרתיע. עם זאת, לאחר היכרות מעמיקה, Google Analytics הופך במהירות לכלי חובה במערכת השיווק שלך.

גוגל ניתוח נתונים

גוגל אנליטיקס הוא שירות ניתוח נתוני תעבורה באינטרנט המספק סטטיסטיקות וכלי ניתוח בסיסיים לאופטימיזציה וייעול פעילויות ממקורות קלט שונים (כגון מנועי חיפוש, רשתות חברתיות, אאוטבריין, טאבולה וכו'). השירות הוא חלק מ-Google Marketing Platform והוא חינמי לשימוש לכל אחד.

איך עובד גוגל אנליטיקס?

פלטפורמת גוגל אנליטיקס משתמשת באסימונים כדי לאסוף נתוני משתמש עבור כל מבקר באתר ומסתמכת במידה רבה על איסוף מידע באמצעות קובצי Cookie. אסימונים שנכתבו ב-JavaScript מוכנסים לקוד של כל עמוד. תג זה פועל בדפדפן האינטרנט של כל מבקר, אוסף נתונים ושולח אותם לאחד משרתי איסוף הנתונים של גוגל.
בלוח הבקרה של Google Analytics, משתמשים יכולים ליצור פרופילים עבור אתרים מרובים ולקבל פלט מידע כברירת מחדל או בהגדרות אישיות. כתוצאה מכך, Google Analytics יכול להפיק דוחות מקצועיים ומותאמים אישית שעוזרים לעקוב ולהמחיש נתונים קריטיים למערכות השיווק והמכירות של העסק. נתונים אלו כוללים את משך הביקור הממוצע באתר, מספר הביקורים וכו'. דרך ערוצים שונים, צפיות בעמודים וכו'. שימוש בנתונים אלו במערכת השיווק שלכם יניב תובנות רבות שיייעלו משמעותית את תהליכי השיווק והמכירות שלכם בטווח הארוך.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *